Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cateva creatii de ale mele...:))

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
gaynusha
Novice
Novice



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 15/07/2008

Cateva creatii de ale mele...:)) Empty
MesajSubiect: Cateva creatii de ale mele...:))   Cateva creatii de ale mele...:)) Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 9:26 pm

Cateva creatii de ale mele...:)) 168vix1 aici knd am vrut sa o salvez sa salvat dar sa mearga deschisa doar cu PhotoShop CS2 si am faqt PrntScrean direct:))

Cateva creatii de ale mele...:)) 2qs8bpj aici am facut efect de creion

Cateva creatii de ale mele...:)) F1kro2 aici am pus un nume kre mia trecut prin cap si iam facut efect de gheata dupa explicatiile voastre.atat stiu restu nustiu sa schimb culoarea de fundal a noului document si nustiu sa creez imagini dinalea cu tot felu.... lol!
Sus In jos
Marijuan
Administrator
Administrator
Marijuan


Numarul mesajelor : 656
Localizare : Here
Data de inscriere : 01/04/2008

Cateva creatii de ale mele...:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cateva creatii de ale mele...:))   Cateva creatii de ale mele...:)) Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 9:29 pm

vezi ca se poate Razz
Sus In jos
https://linkmedia.catsboard.com
Cosmy
Novice
Novice



Numarul mesajelor : 78
Varsta : 31
Localizare : Undeva Departe :>
Data de inscriere : 11/07/2008

Cateva creatii de ale mele...:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cateva creatii de ale mele...:))   Cateva creatii de ale mele...:)) Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 10:00 pm

bv Good
Sus In jos
http://WwW.LinkMedia.Tk
gaynusha
Novice
Novice



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 15/07/2008

Cateva creatii de ale mele...:)) Empty
MesajSubiect: Multumesc   Cateva creatii de ale mele...:)) Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 10:58 am

Ms
Sus In jos
gaynusha
Novice
Novice



Numarul mesajelor : 40
Data de inscriere : 15/07/2008

Cateva creatii de ale mele...:)) Empty
MesajSubiect: Va rog   Cateva creatii de ale mele...:)) Icon_minitimeMier Iul 30, 2008 8:39 am

Pls stergeti-mi creatiile astea va rog mult k aici nustiam eram noob am mai invatat akm kate cv:D pls stergetimi-le si o sa pun altele.. Very Happy
Sus In jos
AudCulori




Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 01/04/2010

Cateva creatii de ale mele...:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cateva creatii de ale mele...:))   Cateva creatii de ale mele...:)) Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 9:30 am

eu cred ca aia cu efectu de creion e luata dp avatarele.ro cum scrie si pe imagine /Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cateva creatii de ale mele...:)) Empty
MesajSubiect: Re: Cateva creatii de ale mele...:))   Cateva creatii de ale mele...:)) Icon_minitime

Sus In jos
 
Cateva creatii de ale mele...:))
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Incepator in PS cateva creatii deale mele sami spuneti dak am gresit si unde
» Creatiile mele micute:D
» Creatii vibber
» Creatii AmNNNez1c.Q
» Niste scrisuri si cateva abstracte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Photo Shop :: Creatii in PhotoShop-
Mergi direct la: